O nas

Maja Główczewska


Prabogini założycielka. Myśli, że jak jest adminem, to wszystko jej wolno. Strasznie się szarogęsi. Nic, tylko cały czas pogania resztę redaktorów. Jej ulubiony gatunek to fantastyka, ale cały czas na niego marudzi. Jej znienawidzony gatunek to romansidła, a i tak będzie twierdzić "romans też może być dobry". Lubi się wykłócać i udowadniać swoją rację żelazną logiką.

Niestety to już było. Dzisiaj Maja jest byłą administratorką, co nie zmienia jej statusu "prabogini założycielki". 

Mati Ptaszyński


Nie cierpi romansów. Nie cierpi disco polo. I co najważniejsze: nie cierpi słabych książek. Wielbiciel "porządnej muzyki" (czyt. Slayer). Jego ulubiony gatunek to fantasy. Niedoszły pisarz. Twórca własnego świata fantasy - nieustannie krytykowanego przez Maję.Lubi, kiedy recenzje są podzielone na segmenty. To pewnie jakaś zamaskowana miłość do dżdżownic.

Pchał się na to miejsce admina i w końcu się wepchnął. Po abdykacji Mai, stał się nowym przywódcą.

Twyla


Najbardziej tajemnicza postać ze wszystkich. Nikt nie wie jakie nosi miano. Podobno panicznie się go wstydzi, ponieważ nigdy nie podaje go w internecie. Jako jedyna z redaktorów nie ma żadnego problemu do romansów. Jest bardzo spokojna. Do czasu.
Ale to tak między nami.

Twyla niestety także odeszła już z naszej redakcji.

"Jestem Twyla.
Bardzo lubię rysować, grać na gitarze, tańczyć, podróżować, oczywiście czytać książki i kocham koty. Kilka z moich ulubionych książek to: "Koci taksówkarz", Wróżka z Jaskółczej Wieży" (gorąco polecam), "Wiejemy do lasu" "M jak dżeM" oraz "Kawa dla kota", "Wiatr", seria "Kroniki Archeo" "Łowy", "Jerzy i klucz do wszechświata" oraz kilka innych."

E-mail: koczownik2002@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100005224519432

1 komentarz:

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie. Co to będzie, co to będzie?