czwartek, 5 stycznia 2017

Subiektywny Ranking Okładek: Tunele.

Wszyściutkie części
Witajcie! Plany rankingu 10 najlepszych okładek były wśród naszej grupy od dawna. I wszystko zostałoby w nienaruszonej formie, gdyby nasza grupa...
...się nie rozpadła. Jednak sama idea została, a ja stwierdziłem, że zrobię z tego coś w rodzaju serii. Po prostu każdy wpis będzie dotyczył innej serii książek.


6. Tunele- Otchłań.

 6. miejsce. Okładka całkiem, całkiem. Obraz przedstawia pewna głębie, i spadające w nią jakieś śmieszne ludziki, oraz pająki i kamienie. Jak dla mnie kolory troche za jaskrawe, ale nie jest zła.

Choć to była jedna z moich ulubionych części, to i tak dałem ją jako ostatnią.


5. Tunele- Finał.


5. miejsce. Okładka naprawdę dobra, ale są jeszcze daleko jej do podium. Jak się na nią patrzy ma się wrażenie, jakby kamienie miały wypaść. Okładka robi wrażenie, gdy jest twarda.


4. Tunele- Spirala.4. miejsce. Tajemnica postać gapiąca się na nas, nie sprawia wrażenia miłej. i nie jest. Jest to jedna z tych okładek, które dość mocno odnoszą się do konkretnych wydarzeń w tekście.


3. Tunele- Bliżej.3. Miejsce. Już jesteśmy na podium! Tu skomentuje jedną rzecz: światło. Jest bardzo ciekawie stworzone. Rozprzestrzenia się, że tak powiem kreskowo.


2. Tunele- Głębiej.2. miejsce. Jedna z najlepszych okładek jakie widziałem. To połączenie stalagmitów, stalaktytów i ta płynąca lawa z tyłu. To wszystko razem łączy się, tworząc niepowtarzający i przenoszący nas do podziemi klimat. Perfecto!


1. Tunele.
1. miejsce. Tak! To właśnie pierwszy tom zajął pierwsze miejsce. Ten mroczny tunel, a z tyłu wieczne miasto, jest za piękne by komentować. Zostawiam was sam na sam z tą okładką.

I tak zakańczamy pierwszy odcinek z serii subiektywnego rankingu najlepszych okładek.


Wydawnictwo: Wilga


Autor~ Mati PtaszyńskiBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie. Co to będzie, co to będzie?